Program indywidualny: Trudności w uczeniu się rozwiązane w indywidualny sposób

 

Dzieci Program Indywidualny1Trudności w uczeniu się najszybciej pokonasz tylko dzięki indywidualnemu dopasowaniu programu zajęć do konkretnych potrzeb Twojego dziecka. 

Jeżeli jako rodzic:

 • nie jesteś pewien czy twoje dziecko poradzi sobie na zajęciach w grupie z powodu specyficznych dla niego potrzeb,  lub…
 • znalezione do tej pory przez ciebie zajęcia pozalekcyjne oferują jedynie standardowe rozwiązania nie pasujące do konkretnych problemów w nauce Twojego dziecka, a ty…
  • nie do końca wiesz jakie zajęcia będą najlepszym rozwiązaniem w przypadku trudności w uczeniu się twojego dziecka, czy tez po prostu…
  • Twoje dziecko dobrze sobie radzi w szkole, ale chciałbyś indywidualne dopasować terminy, długość trwania i częstotliwość spotkań, to

zdecyduj się na zajęcia z indywidualnie dobranym programem.
Niezależnie od tego czy są to zwykłe trudności w uczeniu się, czy też trudności w czytaniu i pisaniu, a nawet problemy z koncentracją; na te wszystkie problemy z którymi szkoła nie potrafi, czy nie chce sobie radzić, psychologia znalazła już dawno rozwiązanie. A wraz z nowymi odkryciami znajduje jeszcze nowsze i jeszcze lepsze metody radzenia sobie z nimi. Jest w czym wybierać!

Wyobraź sobie, że zamiast siedzieć nad lekcjami i zadaniami w domu, ty masz czas na inne rzeczy, a Twoje dziecko wreszcie ma czas na zabawę z rówieśnikami. W szkole wreszcie skończyło się dodatkowe zostawanie po wywiadówce, a miejsce tego Twoja pociecha przynosi coraz lepsze oceny, jest bardziej zadowolona ze szkoły i nawet sama zaczyna się interesować nauką.

Nie, nie przesadzam. To wszystko naprawdę jest możliwe, jeżeli wszystkie elementy zajęć wspólnie dobierzemy pod kątem osiągnięcia konkretnych celów.

A nawet jeżeli dostałeś listę zaleceń z Poradni Psychologiczno Pedagogicznej i nie wiesz co i jak masz robić, to wszystko razem ustalimy i zalecenia do zrealizowania przez rodziców (ćwiczenie ortografii itp.) będziemy realizować podczas zajęć.

Czy chcesz szybko i efektywnie pomóc swojemu Dziecku w rozwiązaniu problemów z nauką, czytaniem, pisaniem czy też na przykład z koncentracją?

Możesz zdecydować, co znajdzie się w programie kursu!

Zobacz z jakich modułów może składać się kurs:

 • Na typowe trudności w uczeniu się pomogą techniki pamięciowe.
 • Trudności w pisaniu rozwiążemy za pomocą ćwiczeń grafo-motorycznych.
 • Problemy z koncentracją, rozwiążemy za pomocą odpowiednich gier, zabaw i ćwiczeń.
 • Świetne zrozumienie tekstów pozwoli mu przeczytać tekst tylko jednokrotnie!
 • Nowoczesne metody notowania pozwolą zapamiętywać to, co dziecko przeczytało na dłużej.
 • Nauka samodzielnej organizacja nauki, dzięki której właśnie oboje będziecie mieli więcej czasu.
 • Problemy z ortografią zakończą się raz i na zawsze.
 • Problemy z pisaniem rozwiążemy ucząc szybszego pisania, jednocześnie rozwijając czytelniejsze pismo.
 • Wypracowanie własnego stylu nauki.
 • Na pewno już widzisz, które z nich pasują najlepiej do Waszej sytuacji.

A jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze najlepszej opcji…
… najbardziej dopasowanej do potrzeb Twojego dziecka, nie musisz się martwić! Jako psycholog z doświadczeniem, zadbam o to i podpowiem, jakie umiejętności warto poprawić i jakie mocne strony rozwijać.

Termin spotkań jest elastyczny!
Nie tylko wspólnie ustalimy jaki termin będzie najlepszy, ale będziesz mieć możliwość zmiany terminu przez cały czas trwania kursu. Dzięki temu nie przeszkodzi Wam wycieczka szkolna, zmiana planu lekcji, a nawet ruchomy grafik w pracy.

Jeżeli chcesz porozmawiać o tym co najlepsze dla Twojego dziecka to zapraszam! Przyjdź na spotkanie wstępne umawiając się wcześniej telefonicznie lub mailowo.

Czy chcesz, aby Twoje Dziecko rozwiązywało swoje problemy z nauką, czytaniem, pisaniem czy też koncentracją w indywidualnym tempie i pod okiem doświadczonego trenera?


Jak zapisać dziecko na warsztaty?

Cena kursu indywidualnego

Cena za jedną godzinę
140 zł/h
 • Uwaga: kurs rozpoczyna się od spotkania wstępnego trwającego 60 min. – koszt spotkania wraz z ułożeniem programu kursu wynosi 200 zł.
 • Wszystkie materiały dydaktyczne zawarte są w cenie warsztatów – nie trzeba nic dopłacać!
 • Zajęcia indywidualne.  
 •  

Zadzwoń do nas

tel. 510 470 207

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:30 do 18:30. Dziękujemy.

 

 

Wyślij e-mail

aga@cogitus.com.pl

Od poniedziałku do piątku w godzinach 11:30 do 18:30 staramy się odpowiadać na maile tak szybko, jak tylko jesteśmy w stanie. Na maile wysłane w innych terminach możemy odpowiedzieć z niewielkim opóźnieniem.

 

 


Chcesz korzystać z naszej wiedzy bez wychodzenia z domu? Odwiedź koniecznie naszego BLOGA!

 


Jeśli masz pytania lub chcesz nawiązać z nami współpracę - wszystkie dane kontaktowe i formularz znajdziesz na stronie